Temizlik Makineleri

Temizlik Makineleri, zemin temizliği ve bakım işlemlerini kolaylaştırmak ve daha verimli hale getirmek için üretilmiş aparatlardır. Temizlenecek alanın genişliği ve tipi ihtiyaç duyulan temizlik makinasının çeşidini belirlemektedir. Hemen Sipariş vermek için (216) 341 21 50 pbxveya 444 16 69 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Temizlik makineleri

Cila Makinası

Cila Makinası çok fonksiyonlu kullanıma uygun bir üründür, sert zeminlerin cilalanmasında ve yıkanmasında kullanılır. Cila makinası sayesinde yüzeylerin cila işlemini gerçekleştirilirken, aynı zamanda zemin bakımını da sağlanmış olur.

Cila Makinası

Islak Kuru Elektrik Süpürgesi

Islak kuru elektrik süpürgesi; dökülmüş sıvıları, kırıntı ve kalıntıları tüketiciler için zaman ve enerji tasarrufu yaratarak temizlemektedir. Islak kuru elektrik süpürgesi içerisinde bulunan pompa yardımıyla vakumlayarak toz ve kirleri emer.

Islak Kuru Elektrik Süpürgesi

Cila Makinası

Cila Makinası çok fonksiyonlu kullanıma uygun bir üründür, sert zeminlerin cilalanmasında ve yıkanmasında kullanılır. Cila makinası sayesinde yüzeylerin cila işlemini gerçekleştirilirken, aynı zamanda zemin bakımını da sağlanmış olur. Günlük uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilen cila makinaları, inşaat sonrası zemin temizliği gibi yoğun temizlik gerektiren uygulamalarda da kullanılabilir. Bu şekilde tüketicilerin ihtiyaçlarına göre, çok farklı amaçlara kolayca hizmet verebilmektedir. Cilalama işlemi uygulandığı yüzeylere parlaklık veren ve yerin dış etkenlerden zarar görmesini azaltan bir katmandır. Zemin polisaj işleminde disk makina, kristalize cila makinası olarak kullanılır. Temizlenmiş, kimyasaldan arındırılmış, kristalize cila işlemine uygun zeminlere cila işlemini uygulamak gerekmektedir. Zemin cilalama işleminde, cila makinası aparatı olarak yumuşak ped ve uygun cila bakım kimyasalları kullanılmaktadır. Sert zemin ovma ve cilalama makinaları, mermer temizliği, karotaş temizliği, basınçlı beton temizliği, epoksi zemin temizliği, polietilen zemin temizliği, pvc zemin temizliği, granit zemin temizliği, fayans temizliği gibi birçok farklı sert ve birbirinden farklı materyallerden oluşan yüzeylerde uygulanabilmektedir. Sert zemin ovma ve cila makinaları, cilanın istenilen yüzeye pratik ve hızlı bir şekilde uygulanmasını sağlar, yüzeylerde zamanla oluşan boşlukları doldurur ve matlaşan alanları ilk günkü parlaklığına geri döndürür.

Lot Makina bünyesinde firmaların farklı ihtiyaçları doğrultusunda pek çok farklı cila makinası seçeneği mevcuttur. Portföyümüzdeki ürünlerden bazıları;

Copyright © 2011-2013 Lot Makina