Temizlik Makineleri

Temizlik Makineleri, zemin temizliği ve bakım işlemlerini kolaylaştırmak ve daha verimli hale getirmek için üretilmiş aparatlardır. Temizlenecek alanın genişliği ve tipi ihtiyaç duyulan temizlik makinasının çeşidini belirlemektedir. Hemen Sipariş vermek için (216) 341 21 50 pbxveya 444 16 69 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Temizlik makineleri

Cila Makinası

Cila Makinası çok fonksiyonlu kullanıma uygun bir üründür, sert zeminlerin cilalanmasında ve yıkanmasında kullanılır. Cila makinası sayesinde yüzeylerin cila işlemini gerçekleştirilirken, aynı zamanda zemin bakımını da sağlanmış olur.

Cila Makinası

Islak Kuru Elektrik Süpürgesi

Islak kuru elektrik süpürgesi; dökülmüş sıvıları, kırıntı ve kalıntıları tüketiciler için zaman ve enerji tasarrufu yaratarak temizlemektedir. Islak kuru elektrik süpürgesi içerisinde bulunan pompa yardımıyla vakumlayarak toz ve kirleri emer.

Islak Kuru Elektrik Süpürgesi

Temizlik Makineleri

Temizlik makinaları, zemin temizliği ve bakım işlemlerini kolaylaştırmak ve daha verimli hale getirmek için üretilmiş aparatlardır. Temizlenecek alanın genişliği ve tipi ihtiyaç duyulan temizlik makinasının çeşidini belirlemektedir. Normal ev temizliği ve endüstriyel temizlik uygulamalarında kullanılan temizlik makinaları farklı tür, tip, ve özelliktedir. Temizlik makinalarının kullanım alanı ne olursa olsun, ağır hizmet şartları altında bile uzun süre dayanım sağlamalı, kullanımı ekonomik olmalı ve servis ağı yaygın olmalıdır.

Zemin temizlik makinaları, buharlı temizlik makinaları, vakumlu temizleyiciler temizlik makinaları grubunda önemli yer tutan ürünlerdir. Temizlik makinaları profesyonel zemin bakımı, halı yıkama, yüzey cilalama gibi geniş ve dar alan uygulamalarını rahatça gerçekleştirebilen, ticari ya da konut kullanımı için gelişmiş bir ürün yelpazesine sahip temizlik araçlarıdır. Zemin temizlik makinaları zeminde kullanılan malzeme(taş, tahta halı,vb.) ne tür olursa olsun etkin ve hızlı bir şekilde temizlenmesine yardımcı olan ürünlerdir. Zemin temizlik makinaları uygulandığı alanın temizliğini sağlarken aynı zamanda bakımını da gerçekleştirmektedir.

Buharlı temizleyiciler uygulandıkları alanda yaydıkları yükse ısılı buhar sayesinde bakterilerin yok olmasına yardımcı olur ve hijyen sağlarlar.

Vakumlu temizleyiciler ise endüstriyel ortamlarda kullanılabilen vakum makinalarıyla, ıslak kuru süpürgelerdir. Bu aparatlar kalıntı ve atıkların vakum yardımıyla kolayca süpürülmesine yardımcı olmaktadır.

Temizlik makinaları; kullanım alanları, kullanım yüzeyi ve kullanım amacına göre çok büyük farklılıklar göstermekte, bu nedenle kullanıcının doğru bilgilendirilmesi hijyen uygulamalarının en verimli şekilde sürdürülebilmesi için hayati önem taşımaktadır. Lot Makina, farklı sektörlerden firmaların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş geniş ürün portföyü ve eğitimli, tecrübeli ve uzman kadrosu ile satış ve satış sonrası faaliyetlerini etkin şekilde yürütmektedir.
Copyright © 2011-2013 Lot Makina